Advatus - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY +48 323 319 770 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Cambium Networks
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Ubiquiti Networks
Sortuj  
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
Ubiquiti :: (UDC-1) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 1m
Ubiquiti :: (UDC-1) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 1m
Kod: UBNT-UDC-1
Ubiquiti UDC-1 10Gbps SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable, długość 1m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii - do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET.
61,56 PLN
75,72 PLN
Ubiquiti :: (UDC-1) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 1mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UDC-2) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 2m
Ubiquiti :: (UDC-2) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 2m
Kod: UBNT-UDC-2
Ubiquiti UDC-2 10Gbps SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable, długość 2m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii - do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET.
75,48 PLN
92,84 PLN
Ubiquiti :: (UDC-2) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 2mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UDC-3) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 3m
Ubiquiti :: (UDC-3) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 3m
Kod: UBNT-UDC-3
Ubiquiti UDC-3 10Gbps SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable, długość 3m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii - do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET.
90,01 PLN
110,71 PLN
Ubiquiti :: (UDC-3) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 3mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-10G
Moduły SFP do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
137,00 PLN
168,51 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-MM-10G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Ubiquiti :: (UF-MM-10G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-10G-20
U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
1254,58 PLN
1543,13 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-10G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 2-Pack, TX/RX 850nm, 550m
62,77 PLN
77,21 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-MM-1G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Ubiquiti :: (UF-MM-1G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G-20
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 20-Pack, TX/RX 850nm, 550m
532,07 PLN
654,45 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-1G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-NANO) U Fiber, Nano, GPON CPE
Ubiquiti :: (UF-NANO) U Fiber, Nano, GPON CPE
Kod: UBNT-UF-NANO
Bramka U Fiber, Nano, GPON
238,27 PLN
293,07 PLN
Ubiquiti :: (UF-NANO) U Fiber, Nano, GPON CPEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-OLT) U Fiber, 8-port GPON OLT
Ubiquiti :: (UF-OLT) U Fiber, 8-port GPON OLT
Kod: UBNT-UF-OLT
Koncentrator OLT 8 portowy, U Fiber, GPON
5105,79 PLN
6280,12 PLN
Ubiquiti :: (UF-OLT) U Fiber, 8-port GPON OLT
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-RJ45-10G) U Fiber, RJ45 - 10 Gbps SFP Transceiver Module, SFP to RJ45 1-pack
Ubiquiti :: (UF-RJ45-10G) U Fiber, RJ45 - 10 Gbps SFP Transceiver Module, SFP to RJ45 1-pack
Kod: UBNT-UF-RJ45-10G
Wkładki światłowodowe U Fiber, RJ45, 10G, 1-Pack
239,69 PLN
294,82 PLN
Ubiquiti :: (UF-RJ45-10G) U Fiber, RJ45 - 10 Gbps SFP Transceiver Module, SFP to RJ45 1-packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 2x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
298,34 PLN
366,96 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-20
20 sztuk modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 2x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
2668,83 PLN
3282,66 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S
2 sztuki modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
81,98 PLN
100,84 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S-20
20 sztuk modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
702,93 PLN
864,60 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (FC-SM-100) Fiber Cable, Single Mode, 100'
Ubiquiti :: (FC-SM-100) Fiber Cable, Single Mode, 100'
Kod: UBNT-FC-SM-100
Fiber Cable, Single Mode, 100'
226,30 PLN
278,35 PLN
Ubiquiti :: (FC-SM-100) Fiber Cable, Single Mode, 100'reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (FC-SM-200) Fiber Cable, Single Mode, 200'
Ubiquiti :: (FC-SM-200) Fiber Cable, Single Mode, 200'
Kod: UBNT-FC-SM-200
Fiber Cable, Single Mode, 200'
337,46 PLN
415,08 PLN
Ubiquiti :: (FC-SM-200) Fiber Cable, Single Mode, 200'reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (FC-SM-300) Fiber Cable, Single Mode, 300'
Ubiquiti :: (FC-SM-300) Fiber Cable, Single Mode, 300'
Kod: UBNT-FC-SM-300
Fiber Cable, Single Mode, 300'
475,96 PLN
585,43 PLN
Ubiquiti :: (FC-SM-300) Fiber Cable, Single Mode, 300'reklamacja  
Zarezerwuj produkt
UBIQUITI :: (UF-AE) UFiber ActiveEthernet
UBIQUITI :: (UF-AE) UFiber ActiveEthernet
Kod: UBNT-UF-AE
UFiber Active Ethernet to konwerter śwoatłowodowy 1Gb/s.
99,64 PLN
122,56 PLN
UBIQUITI :: (UF-AE) UFiber ActiveEthernet
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-GP-B+) U Fiber, GPON OLT, Class B+ SFP Module 1 pcs
Ubiquiti :: (UF-GP-B+) U Fiber, GPON OLT, Class B+ SFP Module 1 pcs
Kod: UBNT-UF-GP-B+
Wkładki światłowodowe U Fiber, GPON OLT, Class B+ SFP Module - 1 sztuka
269,96 PLN
332,05 PLN
Ubiquiti :: (UF-GP-B+) U Fiber, GPON OLT, Class B+ SFP Module 1 pcsreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-GP-C+) UFiber GPON OLT SFP, C+
Ubiquiti :: (UF-GP-C+) UFiber GPON OLT SFP, C+
Kod: UBNT-UF-GP-C+
Wkładki światłowodowa U Fiber, GPON OLT, Class C+ SFP Module - 1 sztuka
341,39 PLN
419,91 PLN
Ubiquiti :: (UF-GP-C+) UFiber GPON OLT SFP, C+reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-LOCO) 1 Gbps, GPON Subscription
Ubiquiti :: (UF-LOCO) 1 Gbps, GPON Subscription
Kod: UBNT-UF-LOCO
158,48 PLN
194,93 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packing
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-MM-10G-OEM
Moduły SFP do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
137,00 PLN
168,51 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packingreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack, OEM packing
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-MM-1G-OEM
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 2-Pack, TX/RX 850nm, 550m, OEM packing
65,29 PLN
80,31 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack, OEM packingreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-OLT-4) 256 Client Capacity GPON OLT with UNMS Management System
Ubiquiti :: (UF-OLT-4) 256 Client Capacity GPON OLT with UNMS Management System
Kod: UBNT-UF-OLT-4
3285,94 PLN
4041,71 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-RJ45-1G) U Fiber, RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45 1-pack
Ubiquiti :: (UF-RJ45-1G) U Fiber, RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45 1-pack
Kod: UBNT-UF-RJ45-1G
Wkładki światłowodowe U Fiber, RJ45, 1G, 1-Pack
57,61 PLN
70,86 PLN
Ubiquiti :: (UF-RJ45-1G) U Fiber, RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45 1-packreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packing
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-SM-10G-OEM
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 2x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
285,61 PLN
351,30 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packingreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-S
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
551,42 PLN
678,25 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-S-20
20 sztuk modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
4919,05 PLN
6050,43 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack, OEM packing
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S-OEM
2 sztuki modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
81,57 PLN
100,33 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack, OEM packingreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-WiFi) U Fiber, WiFi
Ubiquiti :: (UF-WiFi) U Fiber, WiFi
Kod: UBNT-UF-WIFI
Urządzenie typu GPON CPE wyposażone w 4 porty Gigabit Ethernet, moduł bezprzewodowy 2.4Ghz 802.11n oraz wyświetlacz LED.
246,15 PLN
302,77 PLN
Ubiquiti :: (UF-WiFi) U Fiber, WiFireklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-16) UFiber Splitter 1:16
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-16) UFiber Splitter 1:16
Kod: UBNT-UF-SPLITTER-16
Ubiquiti splitter światłowodowy 1/16
88,30 PLN
108,61 PLN
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-16) UFiber Splitter 1:16reklamacja  
Brak towaru w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-32) UFiber Splitter 1:32
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-32) UFiber Splitter 1:32
Kod: UBNT-UF-SPLITTER-32
Ubiquiti splitter światłowodowy 1/32
156,28 PLN
192,22 PLN
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-32) UFiber Splitter 1:32reklamacja  
Brak towaru w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-4) UFiber Splitter 1:4
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-4) UFiber Splitter 1:4
Kod: UBNT-UF-SPLITTER-4
Ubiquiti splitter światłowodowy 1/4
36,53 PLN
44,93 PLN
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-4) UFiber Splitter 1:4reklamacja  
Brak towaru w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-8) UFiber Splitter 1:8
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-8) UFiber Splitter 1:8
Kod: UBNT-UF-SPLITTER-8
Ubiquiti splitter światłowodowy 1/8
47,47 PLN
58,39 PLN
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-8) UFiber Splitter 1:8reklamacja  
Brak towaru w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Advatus Sp. Z O.O.  Copyright © 2019  :: 561564 odsłon

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies ADVATUS Sp. z o.o.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję