Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Advatus - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY +48 323 319 770 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci


NOWE w ofercie     zobacz wszystkie »
Ubiquiti :: (UDC-1) SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
74,10 PLN
(91,14 PLN brutto)
Ubiquiti :: (UDC-3) SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
114,01 PLN
(140,23 PLN brutto)
UBIQUITI :: (NBE-5AC-Gen2) NanoBeam 5AC Gen2
323,02 PLN
(397,31 PLN brutto)
Ubiquiti :: (UDC-2) SFP/SFP+ direct attach cable, 2m
95,00 PLN
(116,85 PLN brutto)
Ubiquiti EdgeRouter PoE 5
Ubiquiti EdgeRouter PoE 5

52443 PLN netto

  • Wydajność do 1Mpps
  • Niezawodność klasy operatorskiej
  • Zasilanie passive PoE 24V i 48V
  • EdgeOS - Zaawansowany UI
Ubiquiti ES-24-250W
Ubiquiti EdgeSwitch 24

140227 PLN netto

  • 224x RJ45 Gigabit port
  • 2x SFP port do 1 Gbps
  • IEEE 802.3af/at, oraz 24V passive PoE
  • Wydajność 26 Gbps
  • Command-Line Interface (CLI)
Ubiquiti ES-24-500W
Ubiquiti ES-24-500W

178609 PLN netto

  • 24x RJ45 Gigabit port
  • 2x SFP port do 1 Gbps
  • IEEE 802.3af/at, oraz 24V passive PoE
  • Wydajność 26 Gbps
  • Command-Line Interface (CLI)
Ubiquiti TS-16-POE-CARRIER
Ubiquiti TS-16-POE-CARRIER

125787 PLN netto

  • Wspiera zasilanie passive PoE 24V i 48V
  • Obsługa (STP)/(RSTP)
  • Wsparcie ramek Jumbo
Ubiquiti US-24-500W
Ubiquiti US-24-500W

178609 PLN netto

  • 24x RJ45 Gigabit port
  • 2x SFP port do 1 Gbps
  • IEEE 802.3af/at, oraz 24V passive PoE
  • Wydajność 26 Gbps
Ubiquiti US-48-750W
Ubiquiti US-48-750W

317317 PLN netto

  • 48x RJ45 Gigabit port
  • Advanced Port Management
  • 2x SFP+ port do 10 Gbps
  • 2x SFP port do 1 Gbps
  • IEEE 802.3af/at, oraz 24V passive PoE
  • Wydajność 70 Gbps
Ubiquiti AIRMAX-SEC-5G-90-17
Ubiquiti AIRMAX-SEC-5G-90-17

26031 PLN netto

  • Częstotliwość 4.90-5.85 GHz
  • 2x2 Dual Polarity MIMO
  • Regulowana szerokość wiązki
  • Doskonała izolacja między polaryzacjami
Ubiquiti AIRMAX-SEC-5G-90-20
Ubiquiti AIRMAX-SEC-5G-90-20

44842 PLN netto

  • Częstotliwość 5.15-5.85 GHz
  • 2x2 Dual Polarity MIMO
  • Regulowana szerokość wiązki
  • Doskonała izolacja między polaryzacjami
Ubiquiti AIRMAX-SEC-AM-V2G-TI
Ubiquiti AIRMAX-SEC-AM-V2G-TI

89305 PLN netto

  • 2x2 MIMO PtMP Base Station antenna
  • Częstotliwość 2.3-2.6 GHz (15-17dBi)
  • Regulowana szerokość wiązki 60 °, 90 ° lub 120 °
  • Uchwyt montażowy dla Rocket
Ubiquiti AIRMAX-SEC-AMM-V5G-TI
Ubiquiti AIRMAX-SEC-AMM-V5G-TI

51303 PLN netto

  • 2x2 MIMO PtMP Base Station antenna
  • Częstotliwość 5.45-5.85 GHz (15-17dBi)
  • Regulowana szerokość wiązki 60 °, 90 ° lub 120 °
  • Uchwyt montażowy dla Rocket
Ubiquiti AIRMAX-SEC-AM-V5G-TI
Ubiquiti AIRMAX-SEC-AM-V5G-TI

72584 PLN netto

  • 2x2 MIMO PtMP Base Station antenna
  • Częstotliwość 5.45-5.85 GHz (19-21dBi)
  • Regulowana szerokość wiązki 60 °, 90 ° lub 120 °
  • Uchwyt montażowy dla Rocket
NOWE w ofercie     zobacz wszystkie »
Ubiquiti :: (UDC-1) SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
74,10 PLN
(91,14 PLN brutto)
UBIQUITI :: (R5AC‑PRISM) Rocket 5GHz, AC, PRISM GEN2
946,25 PLN
(1163,89 PLN brutto)
UBIQUITI :: (PBE-5AC-Gen2) PowerBeam AC 5GHz Gen2
452,22 PLN
(556,23 PLN brutto)
UBIQUITI :: (NBE-5AC-Gen2) NanoBeam 5AC Gen2
323,02 PLN
(397,31 PLN brutto)
UBIQUITI :: (LBE-5AC-Gen2) 5GHz LiteBeam AC, 23 dBi
224,21 PLN
(275,78 PLN brutto)
Ubiquiti :: (UDC-2) SFP/SFP+ direct attach cable, 2m
95,00 PLN
(116,85 PLN brutto)
Ubiquiti :: (UDC-3) SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
114,01 PLN
(140,23 PLN brutto)
UBIQUITI :: (PBE-5AC-Gen2-5) PowerBeam AC 5GHz Gen2 5-pack
2204,12 PLN
(2711,07 PLN brutto)

TENDA W308R

 Tenda W308R 300Mbps Wireless-N router

6460 PLN netto

  • Tryby pracy AP, WISP, Bridge WDS
  • Prędkość transmisji do 300Mbps
  • Dwie zintegrowane anteny o zysku 5dBi każda
TENDA S5
Tenda S5 5-Port 10/100 Ethernet Switch

2090 PLN netto

  • 5x 10/100Mbps
  • auto MDI/MDIX
  • małe wymiary
TENDA S108
Tenda S108 8-Port 10/100 Ethernet Switch

2736 PLN netto

  • 8-Port 10/100 Ethernet Switch
TENDA P1000-TWIN
 Tenda :: P1000 1Gbps Mini Powerline Adapter, Twin Pack

16500 PLN netto

  • 1x 10/100/1000Mbps
  • Wysoka prędkość transferu
  • Dystans do 300m
TENDA-3G150B
Tenda 3G150B Pocket 3G Router 150Mbps, WiFi, Ethernet, Battery-powered

6726 PLN netto

  • Mobilny router 3G -zasilanie poprzez akumulator 1450mAh lub z portu USB
  • Prędkość do 150Mbps
  • Kompaktowe wymiary
  • Łatwa instalacja - UPnP
TENDA S16
Tenda S16 16-Port 10/100 Ethernet Switch

6156 PLN netto

  • 16x 10/100Mbps
  • auto MDI/MDIX
  • małe wymiary
Tenda F300
Tenda F300 300Mbps Wireless-N router

6042 PLN netto

  • Prędkość transmisji do 300Mbps
  • Dwie anteny o zysku 5dBi
  • Szyfrowanie: WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA, WPA2
  • Tryb pracy : AP, WISP client, WDS
Tenda W3002R
Tenda Router W3002R xDSL Wireless-N 300Mbps

6194 PLN netto

  • Prędkość transmisji do 300Mbps
  • Dwie odkręcane anteny o zysku 5dBi
  • Szyfrowanie: WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA, WPA2
  • Tryb pracy : AP, WISP, Bridge WDS , Universal repeater
Tenda FH302D
Tenda WFH302D Bezprzewodowy router WiFi, Standard N 300Mbps , 4xLAN 1xWAN, dwie odkręcane anteny 5dBi, Polskie menu

6943 PLN netto

  • Tryby pracy AP, WISP, Bridge WDS, Universal repeater
  • Prędkość transmisji do 300Mbps
  • Dwie odkręcane anteny 5dBi

RB3011UiAS-RM

52823 PLN netto

mAP lite

7296 PLN netto

SXT LTE

37622 PLN netto

CCR1009-8G-1S-PC

127497 PLN netto
RouterBoard DynaDish 5
Mikrotik RouterBoard DynaDish 5

47852 PLN netto

  • Procesor 720Mhz Qualcomm
  • Antena 25dBi
  • 1x Gigabit ethernet port
  • 802.11a/n/ac
RouterBOARD hAP
Mikrotik RouterBOARD hAP

12807 PLN netto

  • CPU 650MHz
  • USB port dla modemów 3G/4G
  • Passive PoE output
RouterBOARD QRT 5 ac
Mikrotik RTB-RB911G-5HPACD-QRT

55795 PLN netto

  • Antena 24dBi
  • 1x Gigabit ethernet port
  • 802.11a/n/ac
RouterBOARD CRS112-8G-4S-IN
Mikrotik RouterBOARD CRS112-8G-4S-IN

40662 PLN netto

  • Switch Gigabit L3
  • Procesor 400MHz Qualcomm QCA8511
  • 8x Gigabit ethernet port
  • 4x Gniazdo SFP
  • RouterOS Level 5
RouterBoard RB911-2Hn
Mikrotik RouterBoard RB911-2Hn

10223 PLN netto

  • Procesor AR9344 600MHz
  • 1x Ethernet port
  • 802.11b/g/n 2.4 GHz
RouterBoard RB911G-2HPND
Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND

13871 PLN netto

  • Procesor AR9344 600MHz
  • 1x Gigabit Ethernet
  • 802.11b/g/n 1000mW 2.4GHz
RouterBoard CRS210-8G-2S-IN
Mikrotik RouterBoard CRS210-8G-2S-IN

65743 PLN netto

  • Switch Gigabit L3
  • Procesor 400MHz Qualcomm QCA8519-AC2C
  • 10x Gigabit Ethernet port
  • 2x Gniazdo SFP+
  • RouterOS Level 5
RouterBoard CRS226-24G-2S+IN
Mikrotik RouterBoard CRS226-24G-2S+IN

71824 PLN netto

  • Switch Gigabit L3
  • Procesor 400MHz Qualcomm QCA8519-AC2C
  • 24x Gigabit Ethernet port
  • 2x Gniazdo SFP+
  • RouterOS Level 5
RouterBoard RB411AH
MikroTik RouterBoard  RB411AH

28882 PLN netto

  • Procesor 680MHz
  • 64MB RAM
  • 1x Ethernet port
  • miniPCI slot
  • RouterOS L4
RouterBoard 411AR
MikroTik RouterBoard 411AR

18621 PLN netto

  • Procesor 300MHz
  • 1xEthernet port
  • miniPCI slot
  • Zintegrowane radio 2.4GHz
  • RouterOS Level 4
RouterBoard RB411U+WISP-AP
MikroTik RouterBoard RB411U+WISP-AP

22763 PLN netto

  • Procesor 300MHz
  • 1xEthernet port
  • miniPCI slot
  • USB
  • RouterOS Level 4
RouterBoard RB493AH-WISP-AP
MikroTik RouterBoard RB493AH-WISP-AP

44842 PLN netto

  • Procesor 680MHz
  • 128MB RAM
  • 9x Ethernet port
  • 3x miniPCI slot
  • RouterOS L5
RouterBoard SFP-S-3223LC10D
Mikrotik RouterBoard SFP-S-3223LC10D

101845 PLN netto

  • Para modułów optycznych SFP+
  • 10Gbit, zasięg do 10 km, LC
  • Długość fali 1270nm/1330nm
RouterBoard RB953GS-5HnT-RP
Mikrotik RouterBoard RB953GS-5HnT-RP

49403 PLN netto

  • CPU Scorpion 720Mhz, 128MB RAM
  • 5GHz 3x3 MIMO, 3xPort Gigabit Ethernet
  • 2x SFP, 2x miniPCIe, 1x USB, 2x slot na SIM
RouterBoard RBFTC11
RouterBoard RBFTC11

11066 PLN netto

  • Fiber to Copper converter
  • Wodoodporna obudowa
  • W komplecie zasilacz i przejściówka PoE
  • Wspiera standard PoE 802.3af
RouterBoard RB850Gx2
Tenda W301A 300Mbps Wireless-N Access Point

39142 PLN netto

  • Konwerter sygnału optycznego na elektryczny
  • Wodoodporna obudowa
  • W komplecie zasilacz i przejściówka PoE
Solargate  SG2008F
Switch 8x 10/100/1000 Ethernet + 1 SFP
18621 PLN netto
Solargate SG2008F
Idealny pod IPTV
Compex WLM200NX
802.11 a/b/g/n MIMO 300Mbps

Compex WLM200NX

7980 PLN netto

Najlepsze ceny hurtowe  Poproś o ofertę
NOWE w ofercie     zobacz wszystkie »
RouterBoard :: SXT 6, RBSXTG-6HPND 16dBi 5.9-6.4GHz 28 degree antenna, Dual Chain 802.11a/n wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x Gigabit LAN, POE, PSU, RouterOS L4, for license holders only
315,42 PLN
(387,97 PLN brutto)
Dynamode DM-CP-1400
Dynamode DM-CP-1400 - Półka 2U na 14 konwerterów światłowodowych

29900   14821 PLN netto

DM-TT1000-WDM-SC-1310
Dynamode :: DM-TT1000-WDM-SC-1310 - Konwerter światłowodowy WDM 1310 nm 10/100/1000Mbps RJ-45, SC, single-mode 10km

15400   13681 PLN netto

DM-TT1000-WDM-SC-1550
Dynamode :: DM-TT1000-WDM-SC-1550 - Konwerter światłowodowy WDM 1550 nm 10/100/1000Mbps RJ-45, SC, single-mode 10km

15400   13681 PLN netto

DM-TT100-WDM-SC-1310
Dynamode :: DM-TT100-WDM-SC-1310 - Konwerter światłowodowy WDM 1310 nm 10/100Mbps RJ-45, SC, single-mode 20km

6770   4940 PLN netto

COMPEX WLM200NX
COMPEX WLM200NX

6890   7980 PLN netto

RouterBoard RB411AH
RouterBoard RB411AH

32500   28882 PLN netto

RouterBoard RB411AR
RouterBoard RB411AR

26500   18621 PLN netto

RTB-CRS226-24G-2S-IN
RTB-CRS226-24G-2S-IN

109900   71824 PLN netto

RTB-RB911G-2HPND
RTB-RB911G-2HPND

15900   13871 PLN netto

RouterBoard NetMETAL 5
RTB-RB922UAGS-5HPACT-NM

48500   44842 PLN netto

SOLARGATE-SG2008F
SOLARGATE-SG2008F

19900   18621 PLN netto

UBNT-AIRGATEWAY
UBNT-AIRGATEWAY

7550   6080 PLN netto

UBNT-ERPOE-5
UBNT-ERPOE-5

64900   52443 PLN netto

UBNT-NS-WALL-MOUNT
UBNT-NS-WALL-MOUNT

6180   6042 PLN netto

UBNT-PBE-M5-620
UBNT-PBE-M5-620

75800   62551 PLN netto

UBNT-TS-16-POE-CARRIER
UBNT-TS-16-POE-CARRIER

159900   125787 PLN netto

WATERPROOF-ETHERNET-LTW
WATERPROOF-ETHERNET-LTW

1490   1121 PLN netto

WISTRON-DNMA-92
WISTRON-DNMA-92

7400   8740 PLN netto

RouterBoard RB411U
RouterBoard RB411U

000   22763 PLN netto

RTB CRS210-8G-2S-IN
RTB CRS210-8G-2S-IN

74300   65743 PLN netto

RTB R2SHPN-MPCI
RTB-R2SHPN-MPCI

14850   13605 PLN netto

RTB-RB911-2HN
RTB-RB911-2HN

12500   10223 PLN netto


Diamenty Forbesa 2015

MASTER
Distributor

Ubiquiti Networks
MikroTik routerboard
Tenda
MikroTik RouterBOARD
 PC EnginesTM 
Dynamode
Interline
Jirous
Elboxrf Tetrant
CocktailAudio
Audio-gd
4HiFi sprzęt audio
Szkolenie Ubiquiti airMax Certified Admin
Centrum Szkoleniowe
GRENKELEASING
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Advatus Sp. Z O.O.  Copyright © 2017  :: 1232901 odsłon

RSS | Informacja o cookies