Inter Projekt RSS Feed http://www.interprojekt.pl/ Inter Projekt :: dystrybutor firm Mikrotik, Ubiquiti Networks, TP-Link, Engenius, Miure, Alix pl-pl Tue, 25 Feb 2020 15:08:21 GMT http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss 60 Mantar :: Zestaw do wentylacji (1 wentylator) do szaf SM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-WEN-1 Tue, 25 Feb 2020 08:00:47 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/man-wen-1_mini_4449.jpg" /> <br /> Mantar :: Cooling system for SM cabinets (1 fan) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-WEN-1 RouterBoard :: (RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA) Chateau LTE12 ultimate home AP with LTE support https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBD53G-5HACD2HND-TC_EG Tue, 25 Feb 2020 08:01:16 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/chateaulte12_m_4448.jpg" /> <br /> Chateau LTE12 z serii produktów Chateau to najlepszy domowy AP ze wsparciem LTE https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBD53G-5HACD2HND-TC_EG Mikrotik :: CRS354-48P-4S+2Q+RM CloudRouter Switch 48x Gigabit Ethernet, 4x SFP+ 10Gbps, 2x QSFP+ 40Gbps, 750W PoE power https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CRS354-48P-4S_plus_2Q_plus-RM Tue, 25 Feb 2020 08:01:08 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/crs354-48p-4s_2q_rm_mini_4447.jpg" /> <br /> Mikrotik - Wysokowydajny 48-portowy gigabitowy przełącznik ethernetowy posiadający cztery porty SFP+ oraz dwa QSFP+, Zasilanie PoE na wszystkich portach, łączna moc PoE 750W https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CRS354-48P-4S_plus_2Q_plus-RM RouterBoard :: CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT netPower 15FR outdoor 18 port switch with 15 reverse PoE ports and 2 ports SFP https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CRS318-1FI-15FR-2S-OUT Tue, 25 Feb 2020 08:01:08 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/netpower15fr_m_4446.jpg" /> <br /> netPower 15FR Cloud Core Switch - 18 portowy outdorowy przełącznik 15 portów reverse PoE oraz 2 porty SFP. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CRS318-1FI-15FR-2S-OUT UBIQUITI :: (UBB) UniFi Building-to-Building Bridge for 60 GHz Radio Band - kit (2 sets) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UBB Tue, 25 Feb 2020 08:01:58 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/ubb_mini_4445.jpg" /> <br /> Most UniFi Building-to-Building pracujący na częśtotliwości 60 GHz (zestaw 2 szt) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UBB Kimtech Science dust-free wipes (280pcs/pack) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XCHB-KSK-280 Tue, 25 Feb 2020 08:02:13 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/chusteczki_kimtech_1_mini_4444.jpg" /> <br /> Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280szt/op.) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XCHB-KSK-280 UBIQUITI :: (USW‑Flex-Mini) UniFi Compact 5 Port Gigabit Desktop Switch https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-FLEX-MINI Tue, 25 Feb 2020 08:02:02 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/usw-flex-mini_mini_4443.jpg" /> <br /> UniFi - Gigabitowy, pięcioportowy przełącznik w obudowie desktop https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-FLEX-MINI UBIQUITI :: (nHD-cover-Wood-3) Wood Design Upgradable Casing for nanoHD, 3-Pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Wood-3 Tue, 25 Feb 2020 08:01:49 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/nhd-cover-wood-3_mini_4442.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Wood-3 UBIQUITI :: (nHD-cover-Marble-3) Marble Design Upgradable Casing for nanoHD, 3-Pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Marble-3 Tue, 25 Feb 2020 08:01:49 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/nhd-cover-marble-3_mini_4441.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Marble-3 UBIQUITI :: (nHD-cover-Fabric-3) Fabric Design Upgradable Casing for nanoHD, 3-Pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Fabric-3 Tue, 25 Feb 2020 08:01:49 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/nhd-cover-fabric-3_mini_4440.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Fabric-3 UBIQUITI :: (nHD-cover-Concrete-3) Concrete Design Upgradable Casing for nanoHD, 3-Pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Concrete-3 Tue, 25 Feb 2020 08:01:49 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/nhd-cover-concrete-3_mini_4439.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Concrete-3 UBIQUITI :: (nHD-cover-Black-3) Black Design Upgradable Casing for nanoHD, 3-Pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Black-3 Tue, 25 Feb 2020 08:01:49 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/nhd-cover-black-3_mini_4438.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Black-3 UBIQUITI :: (nHD-cover-Camo-3) Camo Design Upgradable Casing for nanoHD, 3-Pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Camo-3 Tue, 25 Feb 2020 08:01:49 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/nhd-cover-camo-3_mini_4437.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NHD-cover-Camo-3 RouterBoard :: 48V2A96W, 48V 2A- oryginal power adapter from MikroTik to be used with products that support 48 V POE output https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=ZAS-48V2A96W Tue, 25 Feb 2020 08:01:22 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/48v2a96w_mini_4436.jpg" /> <br /> RouterBoard 48V 2A - oryginalny zasilacz z kablem zasilającym, produkcji MikroTik do użytku z produktami obsługującymi wyjście POE 48 V. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=ZAS-48V2A96W UBIQUITI :: (UDM-Pro) UniFi Dream Machine Pro integrates the UniFi Network Controller and UniFi Protect video surveillance with off-the-shelf 3.5" HDD support, 10G SFP+ WAN, an 8-port Gigabit switch, and a security gateway. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UDM-Pro Tue, 25 Feb 2020 08:01:59 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/udm-pro_mini_4435.jpg" /> <br /> UniFi UDM Pro integruje kontroler sieci UniFi i nadzór wideo UniFi Protect z gotową obsługą dysku twardego 3,5 ", 10G SFP + WAN, 8-portowy przełącznik Gigabit i bramę zabezpieczeń. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UDM-Pro RouterBoard :: R11e-LoRa9 miniPCI-e, operates in 902-928 MHz https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-R11E-LORA9 Tue, 25 Feb 2020 08:01:12 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/r11e-lora8_mini_4434.jpg" /> <br /> karta miniPCIe R11e-LoRa9 wyprodukowana przez łotewską firmę MikroTik SIA. Pracuje na częstotliwości 902-928 MHz https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-R11E-LORA9 RouterBoard (wAP LoRa9) RBwAPR-2nD&R11e-LoRa9 with 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xLAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n Dual Chain wireless with integrated antenna, LoRa gateway, RouterOS L4, outdoor enclosure, PSU, PoE injector. Operates in 902-928 MHz (US, Canada) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBWAPR-2ND_R11E-LORA9 Tue, 25 Feb 2020 08:01:20 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/wap-lora8_mini_4433.jpg" /> <br /> wAP LoRa9 (RBwAPR-2nD&R11e-LoRa9) jest specjalnym wariantem popularnego urządzenia wAP z wbudowanym wysokiej jakości modem LoRa. Pracuje w częstotliwości 902-928 MHz (USA, Kanada, Meksyk, Australia, Brazylia, i w wielu krajach azjatyckich) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBWAPR-2ND_R11E-LORA9 UBIQUITI :: (RAD-RD3) RocketDish Radome (3ft / 972mm) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-ROCKETDISH-RAD-RD3 Tue, 25 Feb 2020 08:01:53 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rad-rd3_mini_4432.jpg" /> <br /> Osłona Ubiquiti Networks RocketDish Radome RAD-RD3. Osłona może być użyta z modelami RocketDish: RD-5G34, https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-ROCKETDISH-RAD-RD3 Ubiquiti :: (UF-ADAPTER-APC-50) UFiber Adapter APC - SC/APC to SC/APC, SM, simplex - 50 pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-ADAPTER-APC-50 Tue, 25 Feb 2020 08:01:59 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/uf-adapter-apc_mini_4431.jpg" /> <br /> Ubiquiti adapter światłowodowy jednomodowy UFiber APC - SC/APC to SC/APC, simplex - 50 pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-ADAPTER-APC-50 Ubiquiti :: (UF-SM-PATCH-APC-APC) UFiber PatchCord APC/APC - SC/APC to SC/APC, SM G.657A1 fiber, Simplex, 2.0mm jacket PVC, 1.5m length https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-SM-PATCH-APC-APC Tue, 25 Feb 2020 08:02:00 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/uf-sm-patch-apc-apc_mini_4430.jpg" /> <br /> Ubiquiti patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC to SC/APC, SM G.657A1, Simplex, 2.0mm osłona PVC, 1.5m długości https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-SM-PATCH-APC-APC http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 Porównanie wydajności płyt Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM